Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Mercy of Tiny Team   a   Iris Jantar Devil

Čo sa u nás deje
 
Tu sa dozviete o našich výletoch, návštevách a príjemných zážitkoch. Budeme Vám poskytovať aj fotky, ktoré komplet nájdete na http://mercy.rajce.idnes.cz/.  Táto sekcia funguje od 16. 1. 2010
 
 

28. 3. 2010 sme prišli pozrieť na klubovú výstavu teriérov vo Viničnom. Dnes bola pozrieť pre zmenu Mercy, fotky žiaľ nemáme. Cestou späť sme sa zastavili na záhradke u Zorky, kde bolo priam perfektne a krpci sa fajn vybehali. Už sa tešíme na ďalšiu návštevu.
 
      
 
      
 
 
 
27. 3. 2010 tento deň patril výstave v Nitre a stretnutiu milých ľudí. Iris bola prvý krát vo veľkom kolektíve aj keď mala ešte strach, som rada, že to zvládla. Stretli sme množstvo krásnych psíkov medzi nimi Lucka s Brittom, Annu s Agentom, Jiřinu s Ambrou a samozrejme aj našu chovateľku. 
 
    
 
 
23. 3. 2010 opäť sme zobrali na vychádzku so sebou aj foťák. Tento krát v hlavnej úlohe Iris. Jar sa nám všetkým veľmi páči.  
 
    
 
          
 
     
 
 
Február 2010 naša malá vyžlička je  doma a konečne som sa jej dočkala. Doma sa jej páčilo hneď od začiatku a pomaly objavuje všetky zákutia a samozrejme aj to, čo nové by vymyslela a vyparatila
 
     
 
    
 
                
 
 
 
24. 1. 2010 sme sa ako diváci zúčastnili Medzinárodnej výstavy psov v Trenčíne. Videli sme množstvo krásnych psov a táto výstava bola obzvlášť fajn, pretože sme sa nestresovali ako vystavujúci. 
 
   
 
23. 1. 2010 Zima ešte stále trvá a my sa sme sa vybrali na prechádzku a s fotoaparátom. Síce bola veľa snehu, ale baby sa poriadne vylietali. 
 
       
 
   
 
 
20. 1. 2010 Sme prvý krát videli našu malú Iris. Všetky šteniatka boli nádherné a preto bolo ťažké si vybrať. Iris bola od začiatku to najživšie a ,,najukecanejšie ” šteniatko. 
 
 
 
               
 
     
 
 
 
16. 1. 2010 sme si doma spravili malé fotoštúdio a nafotili sme fotky našej malej modelky a psej krásavici Mercy. Takto nám to pristane...
 
  
 
     
 
        
 
 
 
 
 
TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok